Krótka historia

Firma Megalux została powołana do życia w 1999 roku przy współpracy dwóch podmiotów fizycznych jako spółka cywilna. Przez dwa lata działania na rynku odnosiła sukcesy w sprzedaży artkułów elektrotechnicznych jak i współpracy z innymi firmami, indywidualnymi sprzedawcami i wykonywcami. W 2001 roku została przekształcona w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, a kapital zakładowy spółki wynosi 50000 zł. Obecnie zatrudniamy ośmiu wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Co robimy? (Doradzamy – Sprzedajemy – Dostarczamy)

szpitalAktualnie zajmujemy się sprzedażą ardrobnych rzeczy codziennego użytku (żarówki, włączniki, gniazda) poprzez oprawy oświetleniowe, różnego rodzaju przewody, kable, kończywszy na rozbudowanych rozdzielniach elektrycznych, licznikowych do budynków mieszkalnych i przemysłowych.

Ponadto wykonujemy prace energetyczne, write my essay cheap elektro-energetyczne zarówno dla indywidualnych wykonawców, sprzedawców jak i dla innych podmiotów gospodarczych. Realizujemy zamówienia trudne, nieopłacalne dla naszych konkurentów.

Nasze realizacje to m.in. Odział Psychiatryczny Szpitala w Szczecin Zdrojach, Wydział Ekologii Uniwersytetu Szczecińskiego, Inkubator Przedsiębiorczości w Policach, inwestycje dla Enei oraz sieci kablowe w Policach.

Współpracujemy z producentami z całej Uni Europejskiej, sprzedawcami, wykonawcami z Polski i zagranicy.


szkolenieSzkolenia

Jako pracodawca, inwestuję w kadrę pracowniczą, podnosząc kwalifikacje zatrudnionych, poprzez różnego rodzaju szkolenia, prezentacje, spotkania ze sprzedawcami, wykonawcami i usługodawcami. Co roku przeprowadzamy szkolenia z zakresu produktów, które sprzedajemy. Ponadto organizujemy spotkania integracyjne z producentami i dostawcami naszych towarów.